Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Kinostudio (ID B210191) Tirane

 • €200
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Kinostudio (ID B210191) Tirane

Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: B210191
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Ne Kinostudio, prane policis rrugore, jepet apartament me qera 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 5, pallat i ri, pa ashensor, bosh vetem me kundrabufe dhe sobe. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, ballkoni dhe tualeti.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Cmimi 200 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, UET, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 13, 2022 at 1:09 pm
 • Property ID: B210191
 • Price: €200
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM