Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Laprake (ID B210162)

 • €280
Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Laprake (ID B210162)

Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: B210162
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Ne Laprake, prane Pallatiti Hawai, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2, kati 9, pallat i i ri, me ashensor me mobilim modest.  Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 280 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Harry Fultz, Kamez, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2022 at 2:06 pm
 • Property ID: B210162
 • Price: €280
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 9

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra