Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Linze (ID B210211) Tirane

 • €250
Rruga Ramazan Gaxherri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria\
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Linze (ID B210211) Tirane

Rruga Ramazan Gaxherri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria\
 • €250

Overview

Property ID: B210211
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 65
 • m2

Description

Ne Linze prane Motel Gaxherri jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2, kati 1, pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, orjentimi me diell, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridoi lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te qytetit.

Cmimi 250 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, Uzina e Traktorëve, Varri Bamit, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 19, 2022 at 3:47 pm
 • Property ID: B210211
 • Price: €250
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM