Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Myslym Shyr (ID B21097) Tirane

 • €480
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Myslym Shyr (ID B21097) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €480

Overview

Property ID: B21097
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2, kati 2, pallat i ri, termo-hidro izolim, me ashensor, parket, kondicioner, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne zonen me te preferuar te qytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode. Lirohet me date 1 Janar

Cmimi 480 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 16, 2021 at 9:57 am
 • Property ID: B21097
 • Price: €480
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda