Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 ne Myslym Shyr (ID B21140) Tirane

 • €270
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 ne Myslym Shyr (ID B21140) Tirane

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €270

Overview

Property ID: B21140
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 55
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr, jepet me qera apartament 1+1 , 55 m2, kati 5, pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kuzhinen, dhoma e gjumit, 2 tualete dhe koridori lidhes, i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Cmimi 270 Euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Myslym Shyri, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 11, 2021 at 12:17 pm
 • Property ID: B21140
 • Price: €270
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT