Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera apartament 1+1 ne Sauk (ID BV248) Tirane

 • €215
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera apartament 1+1 ne Sauk (ID BV248) Tirane

Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €215

Overview

Property ID: BV248
 • Apartamente, Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Ne Sauk, prane shkolles se Policise,  jepet me qera kati  i pare i viles, 55 m2, hyrje e re, i mobiluar me pajisje te reja te gjitha. Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi, salloni i ndenjes.dhe tualeti. Apartament i pershtatshem per cift.

Jepet me qera 215 euro

 • City Tiranë
 • Area Autostrada TR-DR, Qyteti Studenti, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 27, 2021 at 1:58 pm
 • Property ID: BV248
 • Price: €215
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Garsoniere
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT