Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Yzberisht (ID B21070) Tirane

 • €190
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Yzberisht (ID B21070) Tirane

Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €190

Overview

Property ID: B21070
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne zonene Yzberishtit, prane Rruges Besim Alla,  jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri kati 5, 50 m2  , i cili eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 tualet ,ne sallon ,kuzhine dhe ballkon .Apartamenti eshte  i mobiluar ne menyre bashkekohore. S.

Cmimi 190 euro

 • City Tiranë
 • Area Astir, Kombinat, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 20, 2021 at 1:50 pm
 • Property ID: B21070
 • Price: €190
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra