Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Yzberisht ID(B21044) Tirane

 • €250
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Yzberisht ID(B21044) Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21044
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2
 • 2021
 • Year Built

Description

Ne Yzberisht buze rruges kryesore jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2, pallat i ri i vitit 2021, kati i 2-te i banimit, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, pallat anti-sizmik, zone shume e mire, orientimi ben te mundur qe apartamentin ta kape dielli gjate gjithe kohes, ndodhet prane te gjitha fasiliteteve te nevojshme, i mobiluar ne menyre bashke kohore.

Cmimi 30.000 Leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 6, 2021 at 10:34 am
 • Property ID: B21044
 • Price: €250
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2021
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda