Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Zonen E Freskut (ID B21068) Tirane

 • €280
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Zonen E Freskut (ID B21068) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: B21068
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72
 • m2

Description

Ne zonen e Freskut  prane Rruges Muhamet Deliu jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri kati 1, 72 m2  , i cili eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 tualet ,ne sallon ,kuzhine dhe 1 verande .Apartamenti eshte  i mobiluar ne menyre moderne dhe ndodhet ne nje pozicion shume favorizues .

Cmimi 280 euro

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Oxhaku, Porcelani, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 16, 2021 at 9:37 am
 • Property ID: B21068
 • Price: €280
 • Property Size: 72 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra