Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera apartament 1+1 pranë 21 Dhjetorit (ID B21067) Tiranë

 • €450
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera apartament 1+1 pranë 21 Dhjetorit (ID B21067) Tiranë

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B21067
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Pranë 21 Dhjetorit, jepet me qera apartament 1 + 1 në pallat të ri, me ashensor, kati 7, me sipërfaqe 75 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome gjumi, sallon me kuzhine, dhe tualet. Eshtë e mobiluar në mënyrë moderne, me të gjitha pajisjet e nevojshme, sistemin e kapot, izolimin termo dhe hidroizolimit.

Jepet me qera 450 euro + 40 euro mirëmbajtje

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Myslym Shyri, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 14, 2021 at 2:01 pm
 • Property ID: B21067
 • Price: €450
 • Property Size: 75 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra