Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Ambasades Amerikane (ID B21053) Tirane

 • €330
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Ambasades Amerikane (ID B21053) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: B21053
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Prane Ambasades Amerikane jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 50 m2, kati i 7-te, ne pallat te ri, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, shensor, ballkon. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me frekuntuara dhe te sigurta te Tiranes.

Cmimi 330|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Blloku, Garda, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 1, 2021 at 4:03 pm
 • Property ID: B21053
 • Price: €330
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra