Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri (ID B21085) Tirane

 • €500
Pazari i Ri, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri (ID B21085) Tirane

Pazari i Ri, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B21085
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Prane Pazarit te Ri tek rruga Tefta Tashko Koco jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati 6, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore me cdo gje te re, kondicioner inverter, ballkon, hidrosanitare Incaso, grila, dritare dopio xham, tende djelli, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, mundesi parkimi ne lagje si rezident. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale e ciftit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe kerkuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane si markete, farmaci, qendra shendetsore, transport urban etj. Ndodhet  7 min larg nga qendra.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Liceu Artistik, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 4, 2021 at 8:57 am
 • Property ID: B21085
 • Price: €500
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda