Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane QSUT (ID B21072) Tirane

 • €250
SPITALI NEN TEREZA
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane QSUT (ID B21072) Tirane

SPITALI NEN TEREZA
 • €250

Overview

Property ID: B21072
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 57
 • m2

Description

Prane  QSUT,  jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri kati 6 banimi, 57 m2  , i cili eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 tualet ,nje sallon  me kuzhine .Apartamenti eshte  i mobiluar ne menyre moderne  te gjitha elektroshtepiaket dhe kondicioner.

Cmimi 250 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 23, 2021 at 8:21 am
 • Property ID: B21072
 • Price: €250
 • Property Size: 57 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra