Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Ring Center (B21057) Tirane

 • €400
Ring Center, Rruga Dritan Hoxha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Ring Center (B21057) Tirane

Ring Center, Rruga Dritan Hoxha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B21057
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68
 • m2

Description

Prane Ring Center, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2, kati 5, pallat i ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi, salloni i ndenjes me kuzhine, koridori lidhes dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nja nga zonat me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitet e nevojeshme prane.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 19, 2021 at 1:22 pm
 • Property ID: B21057
 • Price: €400
 • Property Size: 68 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT