Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 prane Rruges Bardhyl (ID B210108) Tirane

 • €300
Sheshi Shtraus, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 prane Rruges Bardhyl (ID B210108) Tirane

Sheshi Shtraus, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B210108
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 56
 • m2

Description

Prane Rruges Bardhyl, tek Sheshi Shtraus, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 56 m2, kati 2 , pallat i ri i vitit 2020, me ashensor, kondicioner ne cdo dhome, parket, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode.

Cmimi 300 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Fresku, Hoxha Tahsim, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Oxhaku, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on March 2, 2022 at 12:45 pm
 • Property ID: B210108
 • Price: €300
 • Property Size: 56 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra