Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 prane Rruges Bardhyl (ID B21154) Tirane

 • €290
Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 prane Rruges Bardhyl (ID B21154) Tirane

Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €290

Overview

Property ID: B21154
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Tek rruga Bardhyl, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 55 m2, kati 3, pallat egzistues, i mobiluar ne menyre modeste. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhomae gjumit,aneks, koridori dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode prane.

Cmimi 290 Euro|Muaj

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Shkolla Kuqe, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 4, 2022 at 3:50 pm
 • Property ID: B21154
 • Price: €290
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT