Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Shkolles Se Bashkuar (ID B21143) Tirane

 • €270
Bajram Curri, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Shkolles Se Bashkuar (ID B21143) Tirane

Bajram Curri, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €270

Overview

Property ID: B21143
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Prane shkolles se Bashkuar tek gjimnazi Bajram Curri jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati i 4(jo i fundit), pallat ekzistues, ballkon, i restauruar me hidraulike dhe elektrike te reja, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orjentimi me djell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te qete me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, markete, transport urban etj. Zona ofron mundesi parkimi rreth saj.

Cmimi 270 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Babrru, Farmacia 10, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Tufinë, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 11, 2021 at 12:19 pm
 • Property ID: B21143
 • Price: €270
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda