Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Kongresi Manastirit (ID B21117) Tirane

 • €250
kinostudio
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Kongresi Manastirit (ID B21117) Tirane

kinostudio
 • €250

Overview

Property ID: B21117
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Kongresi Manastirit.  jepet me qera apartment 1+1 me siperfaqe 60 m2, pallat ekzistues, kati i 5, jo i fundit.  Apartamenti eshte i organizuar ne nje kuzhine, nje dhome gjumi dhe tualet . I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me te gjitha elektroshtepiaket, apartamenti ndodhet ne nje zone te qete.

Jepet me qera 250 euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Fresku, Medreseja, Pazari i Ri, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 24, 2021 at 11:09 am
 • Property ID: B21117
 • Price: €250
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra