Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 5 Maji (ID B210117) Tirane

 • €330
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 5 Maji (ID B210117) Tirane

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: B210117
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Tek rruga 5 Maji jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 55 m2, kati 1, pallat i ri, kondicioner, e mobiluar, orjentimi me djell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me abjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode.

Cmimi 330 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Frigoriferi, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Tregu Industrial, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 21, 2022 at 4:57 pm
 • Property ID: B210117
 • Price: €330
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda