Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Harry Fultz (ID B21127) Tirane

 • €270
Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Harry Fultz (ID B21127) Tirane

Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €270

Overview

Property ID: B21127
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Prane Harry Fultz jepet me qera apartament 1+1+ambjent gatimi ne vete me siperfaqe 70 m2, kati i 2-te, pallat ekzistues, e mobiluar, pallat shume i mirembajtur nga banoret, e pershtatshme dhe per biznes. Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi, salloni i ndenjes, kuzhina e gatimit, tualeti dhe koridori lidhes. Ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, qendren shendetsore, parkim, qender tregtare, lokale, parkim etj.

Cmimi 270 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Barrikadave, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 16, 2021 at 10:14 am
 • Property ID: B21127
 • Price: €270
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda