Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 tek Kodra e Diellit (ID B21081) Tirane

 • €250
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 tek Kodra e Diellit (ID B21081) Tirane

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21081
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Kodra e Diellit, prane Universitet New York jepet  me qera apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2, kati i  1, pallat i ri me ballkon, i restauruar me hidraulike dhe elektrike te reja, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti lirohet me date 26 Shtator.

Cmimi 250 Euro

 • City Tiranë
 • Area Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Selitë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 16, 2021 at 12:53 pm
 • Property ID: B21081
 • Price: €250
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT