Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kompleksi Kontakt (ID B210222) Tirane

 • €450
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 0001, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kompleksi Kontakt (ID B210222) Tirane

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 0001, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B210222
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Ne 21-sh, tek kompleksi Kontakt jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 90 m2, kati 4, pallat i ri, fasade e ventiluar, me ashensor, orjentimi me diell, dritare dopio xham, i pa mobiluar, i pershtatshem per banim ose zyra. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes.

Cmimi 450 Euro|Muaj i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Fusha e Aviacionit, Ish-Ekspozita, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 24, 2022 at 3:01 pm
 • Property ID: B210222
 • Price: €450
 • Property Size: 90 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda