Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit (ID B210180) Tirane.

 • €450
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit (ID B210180) Tirane.

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B210180
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit,ne rrugen Merdar Shtylla,tek  Kompleksi Kika 2 jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, pallat i ri, kati i 1 banim, me  ashensor, mobilimi shume cilesor, nuk ka kondicioner. Apartamenti organizohet nga salloni ndenjes + ambientin e gatimit, dhome matrimoniale, tualeti dhe ballkoni.  Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode. Apartamenti lirohet me daten 01.Gusht.2022.

Jepet me qera 450 euro /muaj .

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Sheshi Willson, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 1, 2022 at 9:11 am
 • Property ID: B210180
 • Price: €450
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra