Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kongresi i Manastirit (ID B21096) Tirane

 • €350
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kongresi i Manastirit (ID B21096) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21096
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek rruga Kongresi i Manastirit,  prane Universitetit Europian,  jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2, kati 4 banim, pallat relativisht i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohre me te gjitha te reja.  Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes, ndertuar ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara nga njerzit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 350 Euor|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Fresku, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 7, 2021 at 10:49 am
 • Property ID: B21096
 • Price: €350
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT