Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Medreseja (ID B21183) Tirane

 • €310
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Medreseja (ID B21183) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
 • €310

Overview

Property ID: B21183
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek Medreseja, ne rrugen 5 Maji, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2, kati i 2, pallat ekzistues, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, korridori lidhes, ballkoni dhe tualeti.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare! 

Kerkohen 2 muaji qera dhe 2 garanci!

Cmimi 310 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Dajti, Don Bosko, Farmacia 10, Fresku, Frigoriferi, Harry Fultz, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga e Durrësit, Rruga Kongresi Manastirit, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Stacioni i Trenit, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 31, 2022 at 2:58 pm
 • Property ID: B21183
 • Price: €310
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM