Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Apartament 1+1 tek Mine Peza (ID B210247) Tirane

 • €450
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1016, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Apartament 1+1 tek Mine Peza (ID B210247) Tirane

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1016, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B210247
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Mine Peza, ne Rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise, jepet me qera apartament 1+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 70 m2, kati i 5, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore.

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci

Jepet me qera 450 euro/muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Dritan Hoxha, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 25, 2023 at 2:06 pm
 • Property ID: B210247
 • Price: €450
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT