Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Mine Peza (ID B21156) Tirane

 • €320
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Mine Peza (ID B21156) Tirane

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €320

Overview

Property ID: B21156
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek Mine Peza, prane Zogut te Zi jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 50 m2, pallat ekzistues, kati i dyte. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje, ambjent i vecante gatimi, dhoma matrimoniale dhe tualeti. Banesa ndodhet ne nje nga zonat me kyce te Tiranes dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme afer.

Jepet me qera 320 euro /muaj .

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Harry Fultz, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Panorama, Kompleksi Square 21, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 23, 2022 at 2:23 pm
 • Property ID: B21156
 • Price: €320
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj