Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Pazari i Ri (ID B21076) Tirane

 • €450
Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Pazari i Ri (ID B21076) Tirane

Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B21076
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Prane Pazarit te Ri, ne rrugen Qemal Stafa, jepet me qera apartament 1+1 ,70 m2, kati 3, pallat relativisht i ri. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kuzhinen, dhoma e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes, i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Cmimi 450 Euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Priftit, Pazari i Ri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 4, 2021 at 10:16 am
 • Property ID: B21076
 • Price: €450
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT