Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rr Elbasanit (ID B21069) Tirane

 • €235
rruga elbasanit
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rr Elbasanit (ID B21069) Tirane

rruga elbasanit
 • €235

Overview

Property ID: B21135
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 57
 • m2

Description

Tek rruga Elbasanit ,prapa ambasades Amerikane ,jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 57m2, kati i tret, pallat ekzistues i mobiluar ne menyr modeste me kondicioner  . Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gjeumit, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me .S.

Cmimi 235 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 20, 2021 at 9:42 am
 • Property ID: B21135
 • Price: €235
 • Property Size: 57 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra