Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Qendres (ID B21146) Tirane

 • €350
Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Qendres (ID B21146) Tirane

Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21146
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Prane qendres tek rruga e Durresit jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2, kati 4, pallat ekzistues teper i mirembajtur nga banoret, i restauruar, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane si transporti urban, markete, sheshi skenderbej, shkolla dhe cdo gje tjeter te nevojshme per te pasur nje jete komode.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 11, 2021 at 12:25 pm
 • Property ID: B21146
 • Price: €350
 • Property Size: 75 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda