Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes (ID B21071) Tirane

 • €400
Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes (ID B21071) Tirane

Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B21071
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 63
 • m2

Description

Tek Rruga e Kavajes, prane Tregut Cam,  jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri kati 2 banimi, 63 m2  , i cili eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 tualet ,nje sallon  me kuzhine .Apartamenti eshte  i mobiluar ne menyre moderne dhe te gjitha elektroshtepiaket e reja.

Cmimi 400 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 21, 2021 at 12:22 pm
 • Property ID: B21071
 • Price: €400
 • Property Size: 63 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT