Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 tek Sheshi Willson (ID B21075) Tirane

 • €350
Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 tek Sheshi Willson (ID B21075) Tirane

Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21075
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Prane Sheshit Willson, jepet me qera apartament 1+1 ,50 m2, kati 4, pallat i ri, me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kuzhinen, dhoma e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes, ballkoni, me parket, i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme te reja. Lirohet ne fund te Shtatorit.

Cmimi 350 Euro

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 3, 2021 at 8:44 am
 • Property ID: B21075
 • Price: €350
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT