Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Sheshi Willson (ID B21133) Tirane

 • €300
Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Sheshi Willson (ID B21133) Tirane

Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B21133
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 42
 • m2

Description

Tek sheshi Willson jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 42 m2, kati i pare, pallat ekzistues, me oborr perpara, i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha kushtetet. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes , dhoma e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe oborri i jashtem. Apartamenti ndodhet prane te gjithe fasiliteteve te nevojshme.

Cmimi 300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 12:15 pm
 • Property ID: B21133
 • Price: €300
 • Property Size: 42 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda