Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Sheshi Willson (ID B21137) Tirane

 • €350
Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Sheshi Willson (ID B21137) Tirane

Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21137
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek sheshi Willson jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 50 m2, kati 4, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, ballkon, e mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha gjerat e reja. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit(matrimoniale ose teke sipas kerkeses se klientit), tualeti dhe nje ballkon i bollshem. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe frekuentuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane. Apartamenti eshte gati ne Tetor.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 1, 2021 at 7:26 am
 • Property ID: B21137
 • Price: €350
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda