Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Xhamlliku (ID B21080) Tirane

 • €250
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Xhamlliku (ID B21080) Tirane

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21080
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 56
 • m2

Description

Ne mes te Xhamllikut dhe te Brrylit jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 56 m2, kati 4, pallat relativisht i ri, me ashensor, i pa mobiluar vetem me k.bufe, ballkon, orjentimi lindje. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te frekuentuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode.

Cmimi 250 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 14, 2021 at 2:53 pm
 • Property ID: B21080
 • Price: €250
 • Property Size: 56 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda