Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Kati i 2 Vile (ID BV606) Tirane

 • €290
Rruga Zihni Sako, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Kati i 2 Vile (ID BV606) Tirane

Rruga Zihni Sako, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €290

Overview

Property ID: BV606
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Prane Oxhakut dhe Qendres spitalore Nene Tereza. prane Rruges Zihni Sako, jepet me qera kati i dyte vile 2+1 , me siperfaqe 90 m2. Ambienti organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, korridor, 2 ballkone, tualet me dhome lavanterie. Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet. Salloni dhe dhoma e gjumit matrimoniale jane te pajisura me kondicioner. Dritaret jane te pajisura me grila. Preferon te huaj ose vetem cift.

Cmimi 290 euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fresku, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Porcelani, Rruga Bardhyl, Selvia, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 10, 2021 at 3:00 pm
 • Property ID: BV606
 • Price: €290
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT