Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Ali Dem (ID B22130) Tirane

 • €350
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Ali Dem (ID B22130) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B22130
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 91
 • m2

Description

Ne Ali Dem  jepet me qera apartament  2+1 me siperfaqe 91 m2, kati i 3, me hipoteke ,pallat ekzistues , i mobiluar ne menyre bashkekohore me arredim te ri dhe punime teper cilesore. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, ambient ndenje, ambient gatimi me vete, ballkon dhe tualet. Ndodhet ne nje zonat  me te favorshme  te Tiranes .

 

Cmimi 350 Euro

Shitet 95 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga e Barrikadave, Uzina e Traktorëve
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 30, 2021 at 7:41 am
 • Property ID: B22130
 • Price: €350
 • Property Size: 91 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra