Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me qera Apartament 2+1 Ne Astir (ID B220116) Tirane

 • €300
Rruga Teodor Keko, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me qera Apartament 2+1 Ne Astir (ID B220116) Tirane

Rruga Teodor Keko, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B220116
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 75
 • m2

Description

Ne Astir jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2, kati 2 banim, pallat i ri, me ashensore, i mobiluar ne menyre bashkekohore, ballkon, grila, kondicioner. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes plus kuzhina, dhoma matrimoniale, dhoma tjeter e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit dhe qe ka mare nje zhvillim teper te madh kohet e fundit, ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode.

Cmimi 300|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kashar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 11, 2021 at 8:32 am
 • Property ID: B220116
 • Price: €300
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda