Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Astir (ID B220144) Tirane

 • €300
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Astir (ID B220144) Tirane

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B220144
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 95
 • m2

Description

Ne Astir, tek Kompleksi Molla,  jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2, kati 4, pallat i ri, termo-hidro izolim, fasade e ventiluar, me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore me cdo gje te re. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimonilae, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Dogana, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 25, 2022 at 4:36 pm
 • Property ID: B220144
 • Price: €300
 • Property Size: 95 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT