Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Don Bosko (ID B220118) Tirane

 • €350
Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Don Bosko (ID B220118) Tirane

Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B220118
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Description

Ne Don Bosko, prane rruges Pandi Dardha,  jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 65 m2, kati 3, pallat i ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore.  Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti eshte i kompletuar me të gjitha elektroshtepiaket: sobe, mikrovale, furre, lavastovilje, frigorifer, lavatrice, tharese, TV.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Square 21, Laprake, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 13, 2021 at 11:53 am
 • Property ID: B220118
 • Price: €350
 • Property Size: 65
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT