Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B220155) Tirane

 • €250
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B220155) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B220155
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 100
 • m2

Description

Ne Fresk jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2, kati 2, pallat i ri, me ashensor, kondicioner, dhomat me parket, orjentimi me djell, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara per banim te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 25, 2022 at 10:58 am
 • Property ID: B220155
 • Price: €250
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda