Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Laprak (ID B220265) Tirane

 • €300
Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Laprak (ID B220265) Tirane

Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B220265
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 94
 • m2

Description

Ne Laprak, tek rruga Dritan Hoxha,prane Pro-Credit Bank jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 94 m2,kati i 5,pallat i ri,bosh, me ashensor, me parket. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, nuk ka kundrabufe, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira per banim, ka prane te gjitha fasilitetet 1e nevojshme! I pershtatshem per Zyra dhe per Banim.

Menyra e pageses ne fillim eshte muaji i pare qera dhe 2 muaj qera garanci. 

Per me teper infomacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Jepet me qera 300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 7, 2022 at 7:32 am
 • Property ID: B220265
 • Price: €300
 • Property Size: 94 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj