Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Vasil Shanto (ID B220123) Tirane

 • €250
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Vasil Shanto (ID B220123) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B220123
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne Vasil Shanto, prane me Shkollen Sabaudin Gabrani II,  jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2, kati i 4-te, pallat i ri, me ashensor, bosh vetem me kundra bufe. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes + kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe koridori lidhes. Apartamenti jeper per familjare dhe per kohe te gjate.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 23, 2021 at 11:42 am
 • Property ID: B220123
 • Price: €250
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT