Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Doganes (ID B22095) Tiranë

 • €350
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Doganes (ID B22095) Tiranë

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B22095
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 88
 • m2

Description

Prane Doganes afer rruges Dritan Hoxha  jepet me qera apartament 2 + 1 në pallat të ri, me ashensor, kati 6, me sipërfaqe 88 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine dhe tualet. Eshtë e mobiluar në mënyrë moderne dhe ndodhet ne nje nga zonat me strategjike te Tiranes.

Jepet me qera 350 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Autostrada TR-DR, Dogana, Don Bosko, Laprake, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 17, 2021 at 8:10 am
 • Property ID: B22095
 • Price: €350
 • Property Size: 88 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra