Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Rruges Se Elbasanit (ID BV264)

 • €400
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Rruges Se Elbasanit (ID BV264)

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BV264
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 109
 • m2

Description

Prane rruges se Elbasanit jepet me qera kati i 3-te i nje vile, 2+1 me siperfaqe 109 m2, ndertim i ri, ballkon, oborr, e mobiluar ne menyre bashkekohore, tavoline pune, bace me peme frutore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes + kuzhinen e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane si Markete, Shkolla, Universitete, Transporti Urban dhe Nderqytetas, qendra shendetsore etj.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 14, 2021 at 8:57 am
 • Property ID: BV264
 • Price: €400
 • Property Size: 109 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda