Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 tek Ish Parku (ID B23118) Tirane

 • €430
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 tek Ish Parku (ID B23118) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €430

Overview

Property ID: B23118
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 93

Description

Tek Ish Parku i Autobuzave, prane rruges Ndre Mjeda, jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 93 m2, kati 3, pallat egzistues, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes plus kuzhina, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe koridori lidhes . Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit, ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode.

Cmimi 430 euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Bulevardi Gjergj Fishta, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 3:11 pm
 • Property ID: B23118
 • Price: €430
 • Property Size: 93
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT