Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament 2+1 Prane Liqenit te Thate (ID B220247) Tirane

 • €450
Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament 2+1 Prane Liqenit te Thate (ID B220247) Tirane

Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B220247
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Te Liqeni i Thate ne rrugen Peti jepet me qera apartament 2+1 100 m2 kati 3 me ashensor pallat i ri i mobiluar. Apartamenti organizohet nga sallon se bashku me kuzhinen, dhome matrimoniale, dhome dytesore  e gjumit , korridor lidhes, ballkon dhe 2 tualete.

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e Agjencise Imobiliare!

Jepet me qera  450 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 20, 2022 at 1:42 pm
 • Property ID: B220247
 • Price: €450
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM