Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 tek Marteniteti i Ri (ID B220106) Tirane

 • €350
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 tek Marteniteti i Ri (ID B220106) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B220106
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64
 • m2

Description

Prane Martenitetit te Ri jepet me qera apartament 1+1 ,64 m2, kati 5, pallat i ri, me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kuzhinen, dhoma e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes, i mobiluar.  Ndodhet ne nje zone te qete.

Cmimi 350 Euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 2, 2021 at 8:21 am
 • Property ID: B220106
 • Price: €350
 • Property Size: 64 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra