Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Parlamenti (ID B22072) Tirane

 • €350
Parlamenti, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Parlamenti (ID B22072) Tirane

Parlamenti, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B22072
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2
 • 2019
 • Year Built

Description

Tek Parlamenti jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 78 m2, kati 2, pallat i ri, ashensor, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, soxhorno, aneks gatimi, 2 ballkone llozhe. Apartamenti ndodhet 2 minuta ne kembe larg nga qendra dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme, mundesi parkimi ne lagje ose parking privat prane pallatit. Lirohet me date 1 Gusht.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Hoxha Tahsim, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Selvia, Shkolla e Baletit, Tefta Tashko Koci, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 22, 2021 at 7:24 am
 • Property ID: B22072
 • Price: €350
 • Property Size: 78 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2019
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda