Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Qyteti Studenti (ID B22154) Tirane

 • €330
Qyteti Studenti, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Qyteti Studenti (ID B22154) Tirane

Qyteti Studenti, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: B22154
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 88
 • m2

Description

Tek Qyteti Studenti jepet me qera apartament 2+1+dhome tharje, me siperfaqe 88 m2, kati 1, pallat ekzistues, i restauruar, tavane te varura, spote ndricuese, hidrosanitare incaso, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe oborri. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara per banim te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme te Tiranes.

Cmimi 330 Euro (6 muaj paradhenie)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 24, 2022 at 9:13 am
 • Property ID: B22154
 • Price: €330
 • Property Size: 88 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda